Rüyada erkek kardeş ile cinsel ilişkiye girmek

Serap C.(21) - İstanbul sordu : "Selamlar. Web sitenizi bir kaç haftadır beğenerek takip ediyorum. rüyada erkek kardeş ile cinsel ilişkiye girmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada erkek kardeş ile cinsel ilişkiye girmek, emniyetli olmaya, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, yararlı uğraşlar yapacağına, bol berekete, sevenleriyle eğlenmeye, devlette makama ulaşacağına, paranın hayırlı olmasına, aşk hayatının yolunda olduğuna, elinden her iş gelen bir kimseye, sevinmeye, güler yüzlü yaşlı kişiye yorulmaktadır. Ender olarak da ticaret kaynaklı huzursuzluğa, fena niyetli bir yönetici tarafından fenalık görmeye, maddi zarara, düşmanlığını saklayan amire, sırların ortaya döküleceğine işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu daha çok kazanca, uğraş vererek hasret duyduğu feraha, meşakkatle birlikte elde ettiği mutluluğa, zorlukların sonrasında kavuştuğu paraya işaret eder.

"Rüyada erkek kardeş ile cinsel ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada erkek kardeş ile cinsel ilişkiye girmek
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Bazen açıkça bazı zaman da dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek kardeş ile cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.