Rüyada erkek kardeşiyle cinsel ilişkiye girmek

Özlem O.(26) - İstanbul sordu : "Hayırlı günler, Evvelsi gün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada erkek kardeşiyle cinsel ilişkiye girmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada erkek kardeşiyle cinsel ilişkiye girmek, beklentilerin hayata geçeceğine, arkadaşlarıyla gülmeye, hayali kurulan bir eşe, hüner sahibi bir insana, hayırlı akrabaya, kolay elde edilen ziynete, üne erişmeye, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya, mutlu geleceğe, devlette mevkiye ulaşılacağına, güvenli kalmaya delalettir. Aynı zamanda ticaret kaynaklı üzüntüye, fena niyetli amir eliyle fenalık görmeye, hoşgörüsüz bir kişiye, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, rahatı yitirmeye yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu umudunu kestikten sonra kavuştuğu ganimete, zorlanarak beklediği toplu mala, cefa çektikten sonra özlediği onura, zorlukla ulaştığı şöhrete işarettir.

Gördüğünüz rüyaların anlamları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada erkek kardeşiyle cinsel ilişkiye girmek
  • Ortalama olarak bir gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek kardeşiyle cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.