Rüyada erkek tarafından tacize uğramak

Uğur Y.(42) - Trabzon sordu : "Rüya yorumlarınızı epeydir sıklıkla takip ediyorum. rüyada erkek tarafından tacize uğramak yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada erkek tarafından tacize uğramak, duygusal hayatın yolunda olduğuna, mülke gelecek artışa, işte makama çıkacağına, sağlıklı bir ömre, şöhrete sahip olunacağına, vefakar dosta, sevince erişileceğine, mutlu yarınlara, güler yüzlü orta yaşlı akrabaya, servete, fakirlikten uzak durmaya işaret eder. Ayrıca sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, sıkıntıya yaşantıya, zora düşmeye, eğitimsiz bir amire, üzüntüden sıyrılamamaya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntıya düşerek özlediği toplu kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği mala, zamanla düşlediği paraya, yardım alarak ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada erkek tarafından tacize uğramak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada erkek tarafından tacize uğramak
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek tarafından tacize uğramak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.