Rüyada erkek yeğen görmek

Yusuf H.(38) - İstanbul sordu : "rüyada erkek yeğen görmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada erkek yeğen görmek, yakında duyulacak sevindirici haber duymaya, sağlıklı bir ömre, aşk hayatının yolunda olduğuna, sözüne sadık kalınacağına, şöhrete ulaşılacağına, mutluluğa ermeye, zorluk çekmeden kazanılan paraya, huzura kavuşmaya, yağmura, sıcakkanlı orta yaşlı kadına, sakin bir hayat süreceğine yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de huzurunun kaçacağına, sıhhatin yitirileceğine, fena niyetli bir yabancı eliyle zarar görmeye, can sıkıcı bir duruma düşmeye, karışık bir sorunla yüzyüze gelineceğine işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında kazandığı yüksek mertebeye, verdiği uğraşların sonunda istediği ganimete, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu mala delalet eder.

"Rüyada erkek yeğen görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları konusunda merak edilenler

rüyada erkek yeğen görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Uyandıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. bir çok etken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkek yeğen görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.