Rüyada erkekle yan yana uyumak

Emin Ç.(34) - Antalya sordu : "Hayırlı sabahlar, İki gün önce bir rüya gördüm. rüyada erkekle yan yana uyumak yorumlar mısınız? "

Rüyada erkekle yan yana uyumak, istenilen bir kazanca, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, birikmiş servete, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici değişimlere, memuriyette mevkiye gelineceğine, üne kavuşmaya, huzurlu olmaya, isteklerin hayata geçeceğine, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, sevince erişileceğine, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya delalet eder. Ayrıca korktuğu şeyden emin olunacağına, huzurunun kaçacağına, parasal kayba, parasızlığa, düşmanlığını gizleyen insana yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Görülen rüya zahmet çekerek özlediği varlığa, mağlubiyetten sonra özlediği refaha, zorluklara göğüs gererek hak ettiği beceriye, mağlubiyetten sonra düşlediği şöhrete işaret eder.

"Rüyada erkekle yan yana uyumak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada erkekle yan yana uyumak
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini üçte birini, başka bir tabirle tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada erkekle yan yana uyumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.