Rüyada erzak deposu

Leyla Ü.(24) - Erzurum sordu : "rüyada erzak deposu açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada erzak deposu, huzura kavuşmaya, imrenilen güce, taleplerin gerçekleşeceğine, paranın verimli olacağına, hoşgörülü orta yaşlı insana, dostluklarında feraha, vefakar çocuğa, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı havadise, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, sevince, verilen sözün yerine getirileceğine yorulur. Başka görüşlere göre de çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceğine, üzüntüden sıyrılamamaya, korktuğundan emin olunacağına, korkuya gerçekleşmesine, düşmanlığını gizleyen kimseye delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntı sonrasında özlediği toplu kazanca, cefa çekerek hayalini kurduğu galibiyete, zorlukların ardından umduğu temiz rızka, uğraşlarının sonunda düşlediği ganimete yorulur.

"Rüyada erzak deposu" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada erzak deposu
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada erzak deposu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.