Rüyada erzak görmek

Yılmaz R.(23) - Şanlıurfa sordu : "İyi akşamlar. Tabirlerinizi bir süredir beğenerek inceliyorum. İki üç gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada erzak görmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada erzak görmek, feraha kavuşmaya, bir kaç hafta içinde duyulacak mutlu edici havadis öğrenmeye, yüksek ticari kazançlara, kazanılan mala, sağlıklı bir ömre, karmaşadan uzak yaşayacağına, üne erişmeye, vefalı evlada, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, külfetsiz elde edilen mala, samimi yaşlı akrabaya delalettir. Olumsuz anlamda düşmanlık görmeye, fenalığını gizleyen dosta, korkuya olmasına, korktuğundan emin olunacağına, üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı feraha, bir kişiden yardım isteyerek umduğu ticari kazanca, zorluklara göğüs gererek hak ettiği rahata, verdiği uğraşların sonunda istediği az olan kazancının artacağına delalet eder.

"Rüyada erzak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada erzak görmek
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Tahminen bir insan ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir yorumla ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden kişinin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada erzak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.