Rüyada erzak yardımı

Serkan K.(47) - İzmir sordu : "Sayfalarınızı bir kaç haftadır her gün olmasa da okuyorum. Aradığım hemen hemen tüm rüyalar burada yer buluyor fakat rüyada erzak yardımı açıklar mısınız? "

Rüyada erzak yardımı, becerili bir insana, fakirlikten sıyrılmaya, eli açık yabancıya, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, servete, iyi şansa, eşiyle mutlu olmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, iyi bir kazanca, huzurlu olmaya, faydalı işler yapacağına delalet eder. Başka görüşlere göre de ticari zarara, can sıkıcı bir duruma gelmeye, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, saklanansırların meydana çıkacağına, parasal zorluğa delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukları aşarak hasret duyduğu zafere, uğraş vererek ulaştığı itibara, zahmetle birlikte kavuştuğu toplu mala, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu huzura yorulur.

"Rüyada erzak yardımı" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumları ile alakalı merak edilenler

rüyada erzak yardımı
  • Yaklaşık olarak her gece birkaç saat rüya görülür.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada erzak yardımı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.