Rüyada eşi ile kavga ettiğini görmek

Mesut A.(32) - Adana sordu : "rüyada eşi ile kavga ettiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eşi ile kavga ettiğini görmek, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, devlette mertebeye yükseleceğine, hüner sahibi bir kişiye, helal ziynete, üne ermeye, iyi uğraşlara gireceğine, verimli uğraşlar yapacağına, eli açık yabancıya, yeminin yerine getirileceğine, bol berekete delalet eder. Bazen de korkulanın olmasına, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine, kederden sıyrılamamaya, maddi kayba, fenalığını saklayan dosta yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu cefa ile birlikte ümit ettiği toplu paraya, cefa ile birlikte hak ettiği ferahlığa, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu daha iyi kazanca, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı güce yorulur.

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada eşi ile kavga ettiğini görmek
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Ortalama bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görülür.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz insanların adlarını bildirir.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açacak değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşi ile kavga ettiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.