Rüyada eşi ile yıkanmak

Cem P.(19) - Batman sordu : "ruyadanegormek.comu epeydir düzenli olarak okuyorum. Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar sitenizde yer buluyor ancak rüyada eşi ile yıkanmak açıklar mısınız? "

Rüyada eşi ile yıkanmak, arzuların hayata geçeceğine, kazanılan zenginliğe, şöhrete ulaşmaya, dingin olacağına, mutluluğa, güvende kalmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, zengin kadına, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, özlemi duyulan bir eşe, güzel işlere yorulur. Ender olarak da fena huylu bir yönetici tarafından fenalık görmeye, korktuğundan emin olmaya, üzüntü duymaya, sırların açığa dökülmesine, zarar görmeye işarettir. Bir takım alimler şöyle derler: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hak edilen mevkiye, sıkıntı çekerek beklediği ticari kazanca, uğraşarak elde ettiği temiz kazanca, başarısızlıktan sonra istediği saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada eşi ile yıkanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada eşi ile yıkanmak
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak kişinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olacak tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. pek çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada eşi ile yıkanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.