Rüyada eşi tarafından öpüldüğünü görmek

Celal N.(45) - Gaziantep sordu : "Hayırlı günler; Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde var ama rüyada eşi tarafından öpüldüğünü görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eşi tarafından öpüldüğünü görmek, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, planların gerçekleşeceğine, şöhrete kavuşmaya, vefalı çocuğa, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı habere, duygusal hayatın iyi olacağına, getirili girişimler içinde bulunacağına, sevdikleriyle iyi geçinmeye, yetenekli bir kimseye, duygusal külfeti bulunan bir kimseden uzaklaşılacağına işarettir. Bunlarla birlikte sıkıntıya hayata, zararlı bir yabancıya, maddi probleme, değer yitirmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlukların sonrasında kazandığı güce, yenilgiden sonra elde ettiği onura, mağlubiyetten sonra elde ettiği daha iyi bir hayata, zorlukla gözlediği huzura yorulur.

"Rüyada eşi tarafından öpüldüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada eşi tarafından öpüldüğünü görmek
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşi tarafından öpüldüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.