Rüyada eşini cin görmek

Mesut C.(32) - Denizli sordu : "Selam; rüyada eşini cin görmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada eşini cin görmek, merhametli dosta, samimi genç kimseye, bol berekete, önemli güce ermeye, emniyetli kalmaya, mülke gelecek artışa, külfetsiz elde edilen rızka, hayallerin yerine geleceğine, eli açık adama, ticari getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sevineceğine yorulmaktadır. Bunlarla birlikte sırların açığa çıkmasına, çözümü karmaşık bir durumla karşılaşılacağına, düşmanlık görmeye, ticaret nedeniyle sıkıntıya, değer düşmesine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri şöyle derler ki: Görülen rüya zahmetle ümit ettiği feraha, yardım alarak kazandığı mevkiye, sıkıntıya düşerek kavuştuğu zafere, sıkıntıyla kazandığı şana delalet eder.

"Rüyada eşini cin görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada eşini cin görmek
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle tahminen 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşini cin görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.