Rüyada eşini iyi görmek

Şükrü A.(38) - İzmir sordu : "rüyada eşini iyi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada eşini iyi görmek, duygusal hayatın iyi olacağına, kazançlı günlere, huzura ermeye, ticari getirisi yüksek atılımlar yapacağına, alın teriyle kazanılan ziynete, yüksek mevkiye geleceğine, kısa zamanda duyulacak hayırlı haber duymaya, hünerli bir insana, hatrı sayılır güce ulaşmaya, güvenli hissetmeye, sözünü tutacağına delalettir. Aynı zamanda karışık bir olayla karşılaşılacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, iş sebebiyle üzüntüye, sırların açığa çıkacağına, fenalığını göstermeyen insana işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Bu rüya meşakkatle özlediği az olan kazancının artacağına, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği rahatlığa, sıkıntıyla kazandığı şöhrete , zahmetle birlikte ümit ettiği mutluluğa yorulur.

"Rüyada eşini iyi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada eşini iyi görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Bazı zaman açıkça bazen de kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşini iyi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.