Rüyada eşini kel görmek

Yakup Y.(24) - Ordu sordu : "rüyada eşini kel görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eşini kel görmek, rahatlığa, yararlı uğraşlar yapacağına, toplum yaşamında tatmine, planların hayata geçeceğine, ticari getirisi yüksek atılımlar içinde bulunacağına, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre, alın teriyle kazanılan ziynete, verilen sözün tutulacağına, güvenli yaşamaya, özlemi duyulan bir mutluluğa, maddi sıkıntılardan kurtulmaya delalettir. Başka görüşlere göre de kötü huylu kimse eliyle zarar görmeye, parasal sıkıntıya, hilekar akrabaya, ticaret sebebiyle sıkıntıya, sağlığın kötüleşeceğine yorulur. Kimi zaman da çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte hak ettiği paraya, zorluklarla mücadele ederek özlediği rahatlığa, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu zafere, umudunu yitirdikten sonra beklediği müjdeye işaret eder.

"Rüyada eşini kel görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada eşini kel görmek
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşini kel görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.