Rüyada eşini kör görmek

Emetullah Ö.(37) - Ankara sordu : "İyi akşamlar. Evvelsi gün garip bir rüya gördüm. rüyada eşini kör görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada eşini kör görmek, faydalı uğraşlara, isteklerin yerine geleceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, mutlu olmaya, huzura ermeye, uzun ömre, imrenilen güce ulaşmaya, devlette makama çıkacağına, paranın temiz olacağına, eli açık amire, karmaşadan uzak yaşayacağına işaret eder. Olumsuz anlamda korkulanın gerçekleşmesine, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına, üzüntü duymaya, korktuğundan emin olunacağına, hoşnutsuz bir hale gelmeye delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra istediği mülke, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu toplu paraya, zorlukların sonrasında hak ettiği toplu kazanca, umudunu kestikten sonra hak ettiği mutluluğa delalet eder.

"Rüyada eşini kör görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada eşini kör görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle tabirden rüya görenin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşini kör görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.