Rüyada eşinin abdest aldığını görmek

Orhan K.(20) - Kocaeli sordu : "rüyada eşinin abdest aldığını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada eşinin abdest aldığını görmek, emniyetli yaşamaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, kazanca gelecek bolluğa, vefakar arkadaşa, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, devlette mertebeye çıkacağına, iyi uğraşlara gireceğine, imrenilen bir birlikteliğe delalet eder. Aynı zamanda ticaret alanında sorunlara, kıymet düşmesine, hilekar bir yöneticiye, korkuya olmasına, üzülmeye işarettir. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar dediler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek özlediği nimete, sıkıntıyla özlediği beceriye, verdiği uğraşların sonunda umduğu yüksek mertebeye, verdiği uğraşların sonunda hak edilen ticari kazanca yorulur.

Görülen rüyanın anlamları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada eşinin abdest aldığını görmek
  • Rüyalar yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Tanımadığımız yerlerin, daha önce tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşinin abdest aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.