Rüyada eşinin başkası ile ilişkiye girdiğini görmek

F:Ekin O.(46) - İstanbul sordu : "İyi akşamlar, Bana göre internetteki en derin rüya tabirleri web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada eşinin başkası ile ilişkiye girdiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada eşinin başkası ile ilişkiye girdiğini görmek, gelirin kazançlı olmasına, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, emniyetli olmaya, görgülü orta yaşlı kadına, sorunlardan uzak yaşayacağına, yüksek şansa, ilişkisinin iyi olacağına, arzu edilen güce ermeye, sevenleriyle eğlenmeye, parasal yükü olan birinden kurtulmaya, elinden her iş gelen bir insana yorulmaktadır. Ayrıca sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, maddi probleme, ferahının bozulacağına, sağlığın yitirileceğine, kötü huylu bir yabancı eliyle zarar görmeye işarettir. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu zorluklara göğüs gererek beklediği zafere, uğraşlarının sonunda özlediği hünere, hatalarının ardından istediği varlığa, yardım alarak özlediği huzura delalettir.

"Rüyada eşinin başkası ile ilişkiye girdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması konusunda bilinmeyenler

rüyada eşinin başkası ile ilişkiye girdiğini görmek
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşinin başkası ile ilişkiye girdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.