Rüyada eşinin baskasıyla ilişkiye girmesi

Ramazan Ş.(31) - İstanbul sordu : "rüyada eşinin baskasıyla ilişkiye girmesi yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada eşinin baskasıyla ilişkiye girmesi, sosyal yaşamda tatmine, bir kaç gün içinde duyulacak memnun edici haber almaya, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, birikmiş mala, finansal külfeti olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, ettiği yeminini tutacağına, emniyette hissetmeye, getirisi yüksek işler yapacağına, fakirlikten sıyrılmaya, dostlarıyla gülmeye, şana ulaşılacağına işaret eder. Aynı zamanda sıkıntıya hayata, ticari problemlere, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, fena niyetli bir amir tarafından fenalık görmeye, ferahının kaçacağına delalet eder. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntıları aşarak umduğu ticari kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen beceriye, zahmetle elde ettiği onura, verdiği uğraşların sonunda kazandığı toplu mala yorulmaktadır.

Düşlerinizin yorumu ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada eşinin baskasıyla ilişkiye girmesi
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi bir çok değişken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşinin baskasıyla ilişkiye girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.