Rüyada eşinin cüzdanını görmek

Mahir T.(27) - Kars sordu : "Selamlar. Yorumlarınızı uzun zamandır yakından inceliyorum. rüyada eşinin cüzdanını görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada eşinin cüzdanını görmek, ettiği yeminini tutacağına, karmaşadan uzak kalacağına, verimli işler yapacağına, salih akrabaya, helal ganimete, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, emniyette olmaya, yakında duyulacak iyi habere, rızkın temiz olmasına, fakirlikten kurtulmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke işaret eder. Ender olarak da sıkıntılı yaşama, yoksulluğa, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, hilekar bir kişiye, cimri bir amire yorulmaktadır. Bazen de ulemalar dediler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği daha çok kazanca, zorlanarak istediği zafere, sıkıntıyla hak edilen temiz rızka, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği mevkiye işarettir.

"Rüyada eşinin cüzdanını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada eşinin cüzdanını görmek
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşinin cüzdanını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.