Rüyada eşinin karısını görmek

Ferhat Ş.(30) - Siirt sordu : "rüyada eşinin karısını görmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada eşinin karısını görmek, imrenilen kuvvete, sevecen genç tanıdığa, zahmetsiz kazanılan mala, gelire gelecek bolluğa, iyi uğraşlara, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici havadise, ticari getirisi yüksek atılımlar içinde bulunacağına, uzun ömre, bol kazanca, emniyetli hissetmeye, duygusal külfeti bulunan bir kimseden kendini kurtarmaya işarettir. Aynı zamanda karışık bir durumla yüzleşileceğine, sıkıntıdan sıyrılamamaya, zalim bir amire, ticaret kaynaklı sıkıntıya, parasızlığa yorulur. Bazen de rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek umduğu feraha, uğraşlarının sonunda ulaştığı hünere, zorlukla birlikte hak ettiği ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu nimete yorulur.

"Rüyada eşinin karısını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada eşinin karısını görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşinin karısını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.