Rüyada esir düşmek görmek

Ferhat L.(47) - Aydın sordu : "rüyada esir düşmek görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada esir düşmek görmek, ticari kazancı yüksek yatırım gerçekleştireceğine, hoşsohbet genç adama, iyi zamanlara, alın teriyle kazanılan ganimete, finansal yükü bulunan tanıdıktan kendini kurtarmaya, servete, rızkın bereketli olmasına, güzel talihe, emniyetli yaşamaya, sağlıklı yaşamaya, mal varlığına gelecek fazlalığa işarettir. Ender olarak da maddi zorluğa, sıkıntılı hayata, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, kötü niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, korkuya başına gelmesine işarettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle dediler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu hayra, yenilgiden sonra ulaştığı temiz rızka, sıkıntı çekerek istediği mülke, sıkıntı çekerek gözlediği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada esir düşmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada esir düşmek görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada esir düşmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.