Rüyada esir edilmek

Kadir V.(25) - Kırıkkale sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada esir edilmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada esir edilmek, cömert aile ferdine, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, büyük mevkiye gelineceğine, eşiyle birlikte mutlu olmaya, verilen sözün tutulacağına, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, karlı girişim gerçekleştireceğine, uzun ömre, rahatlamaya, güvende olmaya, finansal külfeti olan tanıdığı birinden uzak durulacağına delalet eder. Ayrıca huzuru kaybetmeye, yalancı kişiye, korkulanın başına gelmesine, ticaret alanında sorunlara, fenalığını gizleyen amire işaret eder. Kimi rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntılarının sonunda elde ettiği rahatlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği mülke, yardım alarak hak ettiği güce, yenilgiden sonra beklediği müjdeye işaret eder.

"Rüyada esir edilmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi konusunda merak edilenler

rüyada esir edilmek
  • Rüyaların yol gösterici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, yabancı insanların adlarını bildirir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada esir edilmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.