Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek

Sercan Z.(32) - İstanbul sordu : "rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek, şana erişileceğine, ticari getirisi yüksek atılım gerçekleştireceğine, vefakar arkadaşa, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, rızkın verimli olmasına, sevince kavuşulacağına, cömert kadına, özlemi duyulan bir birlikteliğe, sorunlardan uzak yaşayacağına, emniyetli yaşamaya, fakirlikten uzak durmaya işarettir. Ender olarak da can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, fena niyetli yönetici tarafından fenalık görmeye, fenalığını saklayan yöneticiye, ferahının bozulacağına, üzülmeye işarettir. Farklı bir açıdan bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek ümit ettiği ticari kazanca, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu servete, sıkıntıyla beklediği refaha, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu galibiyete yorulur.

Görülen rüyaların tabiri konusunda bilmedikleriniz

rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Uyandıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.