Rüyada eski battaniye görmek

Nuri H.(45) - Aydın sordu : "Aradığım nerdeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada eski battaniye görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski battaniye görmek, büyük kuvvete ermeye, güvende olmaya, planların yerine geleceğine, devlette mertebeye geleceğine, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, cömert kadına, sevenleriyle mutlu olmaya, bol kazanca, huzura kavuşmaya, kazanılan nimete, salih evlada yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da hilekar bir yöneticiye, ferahının kaçacağına, can sıkıcı bir hale düşmeye, zalim bir yöneticiye, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği az olan kazancının artacağına, hatalarının ardından gözlediği huzura, hatalarının ardından kavuştuğu berekete, sıkıntıları aşarak hak ettiği az olan kazancının artacağına işarettir.

"Rüyada eski battaniye görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada eski battaniye görmek
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski battaniye görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.