Rüyada eski bir futbolcu görmek

Kemal Ü.(48) - Almanya sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm tabirler web sitenizde var ama rüyada eski bir futbolcu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski bir futbolcu görmek, tez zamanda öğrenilecek hayırlı haber duymaya, dostlarıyla birlikte gülmeye, dostluklarında huzura, büyük güce ermeye, üne kavuşulacağına, vefakar eşe, varlıklı kadına, samimi genç tanıdığa, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, külfetsiz elde edilen servete, güzel kısmete delalettir. Bunlarla birlikte sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, kıymet düşmesine, iyi hali yitirmeye, korkulanın gerçekleşmesine, hoşnutsuz vaziyete düşmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu zorlanarak gözlediği mutluluğa, sıkıntıları aşarak beklediği hayra, uğraşarak istediği itibarlı mertebeye, zamanla ulaştığı güce işarettir.

"Rüyada eski bir futbolcu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada eski bir futbolcu görmek
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski bir futbolcu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.