Rüyada eski elbise giymek

Ayşe İ.(19) - Kayseri sordu : "Tartışmasız internette bulunan en kapsamlı rüya yorumu internet sitesi burası. Bir kaç gün önce bir rüya gördüm. rüyada eski elbise giymek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski elbise giymek, kazanılan paraya, aşk hayatının iyi olacağına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, mutluluğa, bir kaç hafta içinde duyulacak memnun edici habere, ferahlığa, külfetsiz elde edilen mülke, elinden her iş gelen bir insana, imrenilen bir eşe, yeminin yerine getirileceğine, hayırlı arkadaşa delalettir. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların ortaya dökülmesine, değer kaybetmeye, zulüm görmeye, sıkıntı verici bir sorunla yüzleşileceğine, iyi hali kaybetmeye delalettir. Bir takım ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu kaybettikten sonra hak ettiği daha sağlıklı bir hayata, başarısızlıktan sonra ümit ettiği temiz rızka, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı başarıya, zorlukla birlikte elde ettiği ganimete işarettir.

"Rüyada eski elbise giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada eski elbise giymek
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Bazen net olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski elbise giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.