Rüyada eski elbiseleri yakmak

İsa L.(48) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada eski elbiseleri yakmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski elbiseleri yakmak, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, kısa sürede alınacak iyi havadise, iyi bir geleceğe, mutluluğu bulmaya, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, yararlı işler ile meşgul olacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna, getirili işler içinde bulunacağına, zorluk çekmeden elde edilen mülke, maddi yükü bulunan yabancıdan uzak durulacağına, kazançlı günlere yorulmaktadır. Olumsuz anlamda yalancı yabancıya, saklanansırların ortaya çıkmasına, ticaret kaynaklı üzüntüye, rahatı yitirmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya yorulmaktadır. Kimi zaman da ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya yenilgiden sonra hak ettiği beceriye, kaybettikten sonra kavuştuğu beceriye, başarısızlıktan sonra düşlediği feraha, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu huzura delalet eder.

"Rüyada eski elbiseleri yakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada eski elbiseleri yakmak
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski elbiseleri yakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.