Rüyada eski erkek arkadaşıyla barıştığını görmek

Emrah Ü.(28) - Konya sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar sitenizde var ama rüyada eski erkek arkadaşıyla barıştığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada eski erkek arkadaşıyla barıştığını görmek, şöhrete kavuşmaya, cömert insana, yüksek şansa, becerikli bir kimseye, vefalı akrabaya, sevinmeye, paraya gelecek bolluğa, yüksek ticari kazançlara, güvende olmaya, getirili işlere, külfetsiz elde edilen paraya yorulur. Bazen de hilekar insana, ferahının kaçacağına, sırların açığa çıkmasına, kaprisli bir kimseye, dara düşmeye yorulmaktadır. Kimi ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uğraşarak umduğu kazanca, mağlubiyetten sonra kazandığı berekete, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı hayra, sıkıntı sonrasında ümit ettiği temiz rızka işarettir.

"Rüyada eski erkek arkadaşıyla barıştığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada eski erkek arkadaşıyla barıştığını görmek
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle ortalama 75 senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Uyandıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski erkek arkadaşıyla barıştığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.