Rüyada eski eş ile tekrar evlenmek

Nurşat E.(30) - Konya sordu : "Yorumlarınızı bir kaç zamandır dikkatle okuyorum. rüyada eski eş ile tekrar evlenmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski eş ile tekrar evlenmek, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, emniyette kalmaya, maddiyata gelecek artışa, tertemiz ganimete, istenilen bir birlikteliğe, şana sahip olunacağına, iyi uğraşlara gireceğine, tez zamanda öğrenilecek sevindirici haber almaya, güzel şansa, getirili atılımlar içinde bulunacağına, hayırlı işler ile meşgul olacağına yorulmaktadır. Ayrıca cahil bir akrabaya, fena huylu kimse eliyle zarar görmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, zarar görmeye, korkulanın başına gelmesine işaret eder. Bazı ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu ticari kazanca, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı ganimete, uzun süren çabaların sonunda kazandığı ganimete, sıkıntı sonrasında düşlediği temiz rızka işaret eder.

"Rüyada eski eş ile tekrar evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları ile alakalı merak edilenler

rüyada eski eş ile tekrar evlenmek
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski eş ile tekrar evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.