Rüyada eski eski sevgiliyi görmek

Behra L.(47) - Bursa sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada eski eski sevgiliyi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada eski eski sevgiliyi görmek, ilişkisinin yolunda olduğuna, yüksek şansa, zengin akrabaya, iyi işler yapacağına, ticari kazancı yüksek işler içinde bulunacağına, becerili bir insana, toplum yaşamında feraha, refah dolu yarınlara, eşiyle eğlenmeye, parasal yükü bulunan tanıdıktan uzak durmaya, istenilen bir kazanca yorulur. Olumsuz yorum olarak üzülmeye, saklanansırların açığa döküleceğine, mutsuzluktan kurtulamamaya, korkuya olmasına, maddi zarara delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya hatalarının ardından hayalini kurduğu mevkiye, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği rahatlığa, yardım alarak istediği rahata, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği iyiliğe delalet eder.

"Rüyada eski eski sevgiliyi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında merak ettikleriniz

rüyada eski eski sevgiliyi görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski eski sevgiliyi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.