Rüyada eski eşle evlendiğini görmek

Melek Ü.(19) - Van sordu : "rüyada eski eşle evlendiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada eski eşle evlendiğini görmek, mutluluğa ermeye, tez zamanda alınacak iyi değişimlere, karlı yatırım gerçekleştireceğine, şöhrete erişmeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, hüner sahibi bir insana, sağlığını kazanmaya, duygusal yükü olan kişiden kurtulmaya, planların hayata geçeceğine, sözlerin tutulacağına, özlemi duyulan bir ilişkiye delalettir. Ayrıca hilekar kimseye, değer düşmesine, sağlığın tehlike altında olduğuna, parasal zorluğa, muhtaç duruma düşmeye delalettir. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zahmetle umduğu hayra, başarısızlıktan sonra hak edilen daha iyi bir hayata, cefa çektikten sonra kavuştuğu şöhrete , sıkıntı çekerek kavuştuğu beceriye delalet eder.

"Rüyada eski eşle evlendiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile ilgili merak edilenler

rüyada eski eşle evlendiğini görmek
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz insanların adlarını söyler.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada eski eşle evlendiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.