Rüyada eski eşle konuşmak

Ömer G.(28) - Ardahan sordu : "Kesinlikle internette bulunan en kullanışlı rüya yorumları sitesi sizinki. Geçen gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada eski eşle konuşmak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada eski eşle konuşmak, yüksek şansa, büyük mevkiye çıkılacağına, iyi zamanlara, sevenleriyle birlikte yaşamaya, manevi yükü olan tanıdığından uzaklaşmaya, malın bereketli olacağına, ferahlamaya, sağlığa, becerikli bir insana, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, zengin insana delalet eder. Nadiren de kıymet düşmesine, sıkıntıdan kurtulamamaya, korkulanın olmasına, huzurunun bozulacağına, saklanansırların ortaya döküleceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hak edilen itibara, zorlukların ardından gözlediği başarıya, verdiği uğraşların sonunda hak edilen rahatlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada eski eşle konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada eski eşle konuşmak
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de üstü kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Ortalama gecede birkaç saat rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski eşle konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.