Rüyada eski eşle nikah

Mihrican U.(38) - Çankırı sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada eski eşle nikah yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski eşle nikah, zengin adama, mutluluğa ermeye, vefakar akrabaya, verimli işler ile meşgul olacağına, maddiyata gelecek berekete, hayali kurulan bir eşe, hak edilen kuvvete ulaşmaya, paranın temiz olmasına, dostlarla eğlenmeye, hoşgörülü yaşlı kimseye, yakında duyulacak hayırlı gelişmelere yorulmaktadır. Bazen de hilekar insana, düşmanlığını saklayan dosta, ferahının bozulacağına, korktuğundan emin olmaya, sıhhatin kötüleşeceğine delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu başarısızlıktan sonra gözlediği ticari kazanca, kaybettikten sonra beklediği haysiyete, verdiği uğraşların sonunda düşlediği şana, uğraş vererek hak edilen ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada eski eşle nikah" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada eski eşle nikah
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Ortalama bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski eşle nikah" yazısı izinsiz kopyalanamaz.