Rüyada eski eşle nikahlanmak

Erkan G.(46) - İstanbul sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada eski eşle nikahlanmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski eşle nikahlanmak, gelirin bereketli olacağına, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, sevince, güvenli yaşamaya, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, becerili bir kimseye, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, bol kazanca, aşk hayatının yolunda olduğuna, iyi işler yapacağına, getirili yatırım içinde bulunacağına delalet eder. Ender olarak da rahatı kaybetmeye, huzurunun kaçacağına, zorluğa düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, anlayışsız bir amire yorulur. Kimi rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda düşlediği feraha, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği daha çok kazanca, kaybettikten sonra hayalini kurduğu beceriye, zahmet çekerek beklediği itibarlı mertebeye işarettir.

"Rüyada eski eşle nikahlanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile alakalı merak edilenler

rüyada eski eşle nikahlanmak
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski eşle nikahlanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.