Rüyada eski eşle sevişmek

Burhanettın I.(23) - İstanbul sordu : "Merhaba, Gördüğüm hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada eski eşle sevişmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada eski eşle sevişmek, tez zamanda alınacak mutlu edici haber almaya, vefakar arkadaşa, sevince ermeye, duygusal yükü olan birinden uzaklaşılacağına, kazanılan ziynete, verimli işler yapacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, iyi geleceğe, iyi kısmete, iyi işlere, mutluluğa ermeye yorulmaktadır. Olumsuz anlamda sıkıntıdan sıyrılamamaya, düşmanından emin olmaya, kıymet kaybetmeye, cimri bir kimseye, sıhhatin kötüleşeceğine delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Bu zorlukla birlikte ulaştığı toplu paraya, zorluklarla mücadele ederek hak edilen varlığa, zahmetle hayalini kurduğu müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği şana delalettir.

"Rüyada eski eşle sevişmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada eski eşle sevişmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski eşle sevişmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.