Rüyada eski evini satmak

Özlem M.(30) - Sakarya sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada eski evini satmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski evini satmak, getirili yatırım içinde bulunacağına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, manevi külfeti bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, zengin tanıdığa, mal varlığına gelecek artışa, sözlerin yerine getirileceğine, istenilen bir başarıya, feraha kavuşmaya, güvende hissetmeye, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, toplum yaşamında feraha işarettir. Başka görüşlere göre de sıkıntıya hayata, kaprisli bir yöneticiye, saklanansırların açığa dökülmesine, ticaret alanında kayba, üzülmeye yorulur. Kimi rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu zorlukların ardından kavuştuğu mülke, başarısızlıktan sonra hak edilen itibara, zorlukları aşarak ulaştığı nimete, meşakkatle birlikte beklediği şöhrete delalet eder.

"Rüyada eski evini satmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı hakkında en sık sorulanlar

rüyada eski evini satmak
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski evini satmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.