Rüyada eski futbolcu görmek

Yüksel A.(20) - İzmir sordu : "Tabirlerinizi bir süredir dikkatlice inceliyorum. Aradığım neredeyse bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor ancak rüyada eski futbolcu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski futbolcu görmek, mutluluğu bulmaya, duygusal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, sevince erişileceğine, mutluluk dolu günlere, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, rahatlamaya, taleplerin yerine geleceğine, ettiği yeminini yerine getireceğine, güzel uğraşlara gireceğine, elinden her iş gelen bir kimseye, büyük makama ulaşacağına yorulmaktadır. Ayrıca ferahının bozulacağına, zalim bir yabancıya, düşmanlıktan emin olunacağına, sıkıntılı hayata, kıymet düşmesine yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak umduğu ferahlığa, umudunu kestikten sonra gözlediği nimete, meşakkatle birlikte düşlediği refaha, sıkıntıya düşerek istediği huzura işaret eder.

"Rüyada eski futbolcu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada eski futbolcu görmek
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan garip durumlardır
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Yaklaşık gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski futbolcu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.