Rüyada eski işinde çalıştığını görmek

Erkan L.(34) - Kahramanmaraş sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar burada bulunuyor ama rüyada eski işinde çalıştığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski işinde çalıştığını görmek, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sevince erişileceğine, ettiği yeminine bağlı olunacağına, zenginliğe, rızkın kazançlı olmasına, maddi külfeti bulunan birinden kendini kurtarmaya, güler yüzlü genç insana, işte mertebeye yükseleceğine, eli açık yöneticiye, getirili atılımlar yapacağına, huzur bulmaya yorulur. Nadiren de sıkıntılı yaşantıya, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, muhtaç duruma düşmeye, sırların açığa çıkacağına, kötü huylu insan eliyle fenalık görmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra kazandığı hayra, zorlanarak istediği sevince, zorlanarak istediği daha iyi bir hayata, zorlukla birlikte hak edilen itibarlı mertebeye işaret eder.

"Rüyada eski işinde çalıştığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada eski işinde çalıştığını görmek
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski işinde çalıştığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.