Rüyada eski işyerinde çalıştığını görmek

Abdullah N.(35) - Sivas sordu : "rüyada eski işyerinde çalıştığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski işyerinde çalıştığını görmek, iyi geleceğe, sorunlardan uzak olacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, güvenli olmaya, arzuların yerine geleceğine, büyük mertebeye çıkılacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli haber duymaya, istenilen bir ilişkiye, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, imrenilen kuvvete ermeye, becerikli bir kişiye işarettir. Bazen de zora düşmeye, merhametsiz bir tanıdığa, huzuru yitirmeye, düşmanlık görülmesine, fena niyetli bir kişi tarafından zarar görmeye yorulmaktadır. Kimi zaman da yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek düşlediği berekete, sıkıntıyla ulaştığı iyiliğe, cefa çekerek hak ettiği şana, sıkıntıya düşerek kavuştuğu temiz kazanca delalettir.

Görülen rüyanın yorumu ile ilgili merak edilenler

rüyada eski işyerinde çalıştığını görmek
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan tuhaf hallerdir
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski işyerinde çalıştığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.