Ruyada eski sevgili pisman

Özel U.(27) - Iğdır sordu : "Dün bir rüya gördüm. ruyada eski sevgili pisman açıklar mısınız? "

Ruyada eski sevgili pisman, ticari getirisi yüksek girişim içinde bulunacağına, sağlıklı hayata, parasal külfeti olan dosttan kurtulmaya, güvende olmaya, işyerinde terfiye, iyi gelire, akrabalarla mutlu olmaya, fakirlikten kurtulmaya, sevince kavuşmaya, sosyal yaşamda başarıya, merhametli arkadaşa yorulur. Bir diğer yoruma göre de kötülük görülmesine, kıymet yitirmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntıyla gözlediği temiz rızka, hatalarının ardından ulaştığı rahatlığa, zorlukları aşarak elde ettiği galibiyete, zorlukla birlikte hak ettiği beceriye işarettir.

"Ruyada eski sevgili pisman" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında bilmedikleriniz

ruyada eski sevgili pisman
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Ruyada eski sevgili pisman" yazısı izinsiz kopyalanamaz.