Rüyada eski sevgilimle barışmak

Tayyibe M.(22) - Muş sordu : "Bana göre rakipleri arasında en kullanışlı rüya sitesi burada. rüyada eski sevgilimle barışmak açıklar mısınız? "

Rüyada eski sevgilimle barışmak, bonkör kadına, iyi gelire, işyerinde terfiye, bir kaç gün içinde alınacak müjdeli haber duymaya, vefakar evlada, mutlu olmaya, becerikli bir kimseye, ilişkisinin iyi olacağına, üne ermeye, sevince kavuşmaya, huzura delalet eder. Nadiren de istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, iş nedeniyle geçim zorluğuna, yalancı yabancıya, korkuya olmasına, huzuru kaybetmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler ki: Bu mağlubiyetten sonra gözlediği daha iyi kazanca, zahmetle ulaştığı toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek özlediği az olan kazancının artacağına, yardım alarak düşlediği varlığa delalet eder.

"Rüyada eski sevgilimle barışmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları konusunda en sık sorulanlar

rüyada eski sevgilimle barışmak
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle tabirden rüya görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal problemlere sebep olacak yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumlarının rehber olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya denilen şey, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilimle barışmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.