Rüyada eski sevgilimle küsmek

Mehmet E.(30) - Aydın sordu : "ruyadanegormek.comu birkaç zamandır sıklıkla okudum. rüyada eski sevgilimle küsmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski sevgilimle küsmek, şöhrete ulaşmaya, taleplerin yerine geleceğine, sağlığa, kolay elde edilen mülke, güvenli hissetmeye, güler yüzlü orta yaşlı kadına, ticari kazancı yüksek girişim içinde bulunacağına, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici havadise, imrenilen güce ulaşmaya, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, sevince ermeye yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, rahatının kaçacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna, maddi zorluğa, üzüntü duymaya yorulmaktadır. Bazı rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu zorlukla hasret duyduğu sevince, zahmetle ulaştığı müjdeye, uğraşarak özlediği yüksek mertebeye, yenilgiden sonra kavuştuğu ferahlığa işarettir.

"Rüyada eski sevgilimle küsmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada eski sevgilimle küsmek
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilimle küsmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.