Rüyada eski sevgilimle nişanlanmak

Barış F.(30) - Hatay sordu : "Geçen gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada eski sevgilimle nişanlanmak açıklar mısınız? "

Rüyada eski sevgilimle nişanlanmak, emniyette kalmaya, hoşsohbet genç tanıdığa, bol talihe, istenilen güç sahibi olmaya, iyi bir birlikteliğe, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı haber almaya, şana erişileceğine, eli açık adama, sorunlardan arınmış kalacağına, mala gelecek bolluğa yorulmaktadır. Bunlarla birlikte sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, ticaret sebebiyle sıkıntıya, sağlığın yitirileceğine, hoşnutsuz duruma gelmeye, zorluğa düşmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu nimete, zahmetle umduğu ferahlığa, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra hak edilen galibiyete işaret eder.

"Rüyada eski sevgilimle nişanlanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri konusunda merak ettikleriniz

rüyada eski sevgilimle nişanlanmak
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi bir çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuçta rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Tahminen bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilimle nişanlanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.