Rüyada eski sevgilimle uyumak

Namik F.(35) - Bursa sordu : "rüyada eski sevgilimle uyumak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski sevgilimle uyumak, dostlarla refah içinde geçecek ömre, sözüne bağlı durulacağına, bol kazanca, helal mala, duygusal hayatın iyi olacağına, kazançlı geleceğe, yüksek gelire, taleplerin gerçekleşeceğine, sağlıklı yaşamaya, becerili bir kişiye, sevince yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak parasal probleme, yoksulluğa, çözümü zor bir problemle karşılaşılacağına, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, can sıkıcı bir hale gelmeye delalet eder. Bir takım tabirciler şöyle dediler: Bu rüya uğraşarak hak ettiği galibiyete, başarısızlıktan sonra umduğu temiz rızka, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, uzun süren çabaların sonunda özlediği berekete delalettir.

"Rüyada eski sevgilimle uyumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada eski sevgilimle uyumak
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Rüya tabircisi, kati suretle yorumdan kişinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere sebep olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilimle uyumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.