Rüyada eski sevgilini eski sevgilisiyle görmek

Celal N.(23) - Almanya sordu : "Selam, Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar burada bulunuyor ancak rüyada eski sevgilini eski sevgilisiyle görmek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada eski sevgilini eski sevgilisiyle görmek, servete, devlette mertebeye ulaşacağına, verimli işler gerçekleştireceğine, getirili iş yapacağına, hayırlı akrabaya, sağlıklı bir ömre, duygusal hayatın iyi olacağına, problemlerden arınmış kalacağına, sevecen genç kimseye, cömert insana, dünyalığa gelecek artışa delalettir. Başka görüşlere göre de sıkıntılı hayata, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, zarar görmeye, sırların ortaya çıkacağına işaret eder. Bazen de rüya yorumcuları dediler ki: Görülen rüya hatalarının ardından kazandığı müjdeye, cefa ile birlikte umduğu onura, uğraşlarının sonunda istediği itibara, mağlubiyetten sonra kavuştuğu mülke delalettir.

"Rüyada eski sevgilini eski sevgilisiyle görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada eski sevgilini eski sevgilisiyle görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, mesajlara göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama bir gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilini eski sevgilisiyle görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.