Rüyada eski sevgilinin babasını görmek

Uslu O.(29) - İstanbul sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada eski sevgilinin babasını görmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada eski sevgilinin babasını görmek, emniyette yaşamaya, ilişkisinin iyi gittiğine, güzel kısmete, mutlu zamanlara, yüksek mevkiye gelineceğine, mutluluğu bulmaya, parasal külfeti olan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya, temiz mala, bonkör akrabaya, tatlı dilli genç adama, kazançlı girişim gerçekleştireceğine yorulmaktadır. Kimi zaman da kötülükten emin olmaya, yalancı bir yabancıya, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşantıya, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla hasret duyduğu toplu mala, zamanla ümit ettiği ferahlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu ganimete, sıkıntı sonrasında düşlediği şana yorulmaktadır.

"Rüyada eski sevgilinin babasını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada eski sevgilinin babasını görmek
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Ortalama olarak bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Uyandıktan on dk. geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilinin babasını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.