Rüyada eski sevgilinin düşmesi

Özlem U.(39) - İstanbul sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada eski sevgilinin düşmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski sevgilinin düşmesi, emniyetli yaşamaya, mutluluğa kavuşmaya, problemlerden uzak olacağına, sağlıklı yaşamaya, rızkın hayırlı olacağına, iyi işler yapacağına, servete, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, manevi yükü bulunan birinden yakasını kurtarmaya, tez zamanda öğrenilecek hayırlı havadis öğrenmeye, planların hayata geçeceğine delalettir. Ayrıca ticaret sebebiyle üzüntüye, maddi zorluğa, yalancı bir tanıdığa, sağlığın tehlike altında olduğuna, fena huylu amir eliyle zarar görmeye delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Görülen rüya sıkıntıyla gözlediği nimete, sıkıntı sonrasında ümit ettiği ticari kazanca, sıkıntı çekerek kazandığı itibarlı mertebeye, uğraş vererek ümit ettiği berekete yorulur.

"Rüyada eski sevgilinin düşmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu hakkında merak edilenler

rüyada eski sevgilinin düşmesi
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilinin düşmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.