Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmaması

Ramiz L.(48) - Mersin sordu : "hayırlı sabahlar; Sitenizi birkaç gündür ilgiyle takip ediyorum. Aradığım neredeyse bütün yorumlar sitenizde yer buluyor ama rüyada eski sevgilinin seninle konuşmaması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmaması, maddiyata gelecek artışa, eli açık tanıdığa, hayırlı çocuğa, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici haber duymaya, verilen sözün yerine getirileceğine, yetenek sahibi bir insana, mutlu günlere, sevince erişileceğine, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine, tertemiz mala, dostlarla birlikte mutlu olmaya delalettir. Ender olarak da fenalığını saklayan amire, istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, zulüm görmeye, fena huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, değer düşmesine işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra kazandığı feraha, uğraşarak umduğu kazanca, kaybettikten sonra umduğu mutluluğa, ümitsizlikten sonra gözlediği mevkiye delalettir.

"Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmaması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları ile ilgili merak edilenler

rüyada eski sevgilinin seninle konuşmaması
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilinin seninle konuşmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.