Rüyada eski sevgilinin taşınması

Zorlu G.(30) - Bursa sordu : "Fikrimce yazılmış en güzel rüya yorumu sitesi sizinki. rüyada eski sevgilinin taşınması yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada eski sevgilinin taşınması, bereketli zamanlara, duygusal hayatın yolunda olduğuna, maddi yükü bulunan akrabadan yakasını kurtarmaya, emniyetli yaşamaya, dünyalığa gelecek artışa, huzura, içten davranan genç adama, getirisi yüksek işler yapacağına, huzurlu olacağına, alın teriyle kazanılan zenginliğe, özlemi duyulan bir başarıya işaret eder. Bunlarla birlikte korktuğu şeyden emin olunacağına, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, sağlığın yitirileceğine, hilekar bir insana, sıkıntıya hayata işarettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler dediler ki: Bu rüya zahmetle umduğu servete, zorlukla birlikte kavuştuğu itibarlı mertebeye, zahmetle umduğu şerefe, uğraşlarının sonunda özlediği temiz rızka işarettir.

"Rüyada eski sevgilinin taşınması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada eski sevgilinin taşınması
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Düş denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilinin taşınması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.