Rüyada eski sevgilinin yalvarması

Sekize Ö.(46) - Mersin sordu : "Paylaştıklarınızı bir kaç zamandır düzenli olarak okudum. Üç dört gece önce rüya gördüm. rüyada eski sevgilinin yalvarması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eski sevgilinin yalvarması, huzur bulmaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, sakin bir hayat sürdüreceğine, zengin yabancıya, gelirin hayırlı olmasına, şana sahip olunacağına, uzun ömre, duygusal hayatın yolunda olduğuna, mutluluğa kavuşmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen ganimete, hak edilmiş zenginliğe delalet eder. Aynı zamanda yoksulluğa, ticari kayba, can sıkıcı hale gelmeye, rahatının kaçacağına, art niyetli bir yabancıya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu toplu paraya, zorlanarak hasret duyduğu paraya, meşakkatle birlikte kavuştuğu yüksek mertebeye, cefa çekerek hak ettiği huzura işaret eder.

"Rüyada eski sevgilinin yalvarması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada eski sevgilinin yalvarması
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eski sevgilinin yalvarması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.